13 Mayıs 2015 Çarşamba

Dior "Secret Garden 4" KampanyasıHerkese yeniden merhaba :) Bugün koşuşturmayla geçecek bir güne başlarken sabahın ilk saatlerinde yatak ve bilgisayar ikilisiyle sizlere yazıyorum :) Başlıktan anlayacağınız gibi Dior yeni bir "Secret Garden" kampanyasıyla karşımızda."Secret Garden" serisinin dördüncü yüzünün Rihanna olduğu Mart ayında açıklanmıştı.O gün kendi kendime sonunda siyahi bir yıldızı yüzü yaptı dedim.Malumunuz ikonik markalar çizgilerini çok zor değiştirirler.Geçmişte bu kampanya her çıktığında ve ismine her baktığımda Rihanna'ya giderdi bu konsept dediğim çok olduğundan yeni kareleri de heyecanla bekliyordum.Dün gece Rihanna da İnstagram hesabından birkaç kareyi bizimle paylaştı.Sizler de kampanyanın geri kalanını görün diye hemen kaleme almaya karar verdim.
Versailles Sarayı'nda gerçekleşen çekimde fotoğraflar ünlü moda fotoğrafçısı Steven Klein'ın ellerinden çıkıyor.Gizli bahçenin merak edilen kadını Rihanna baştan ayağa fotoğrafların  hakkını veriyor.Dior'un ikonik güneş gözlüğü So Real da kullanılan parçalar arasında yerini almış tabi onsuz olmazdı.Çantalar ve takıların ön planda olduğu kampanyada Rihanna'ya makyaj olarak artık onun imzası olan kırmızı dudakların  kendini gösterdiği yüzün daha karanlıkta kaldığı bir makyaj tercih edilmiş.Metalik elbiseler ve çantalarla karanlığın içinden Riri merak uyandırıyor.Siz bir Dior kadını mısınız bilmem ama gizem temalı dior kampanyaları beni hep kendine çekmiştir.Henüz filmi izlememiş olsam da şimdilik resimler baya hoşuma gitti.
Bu zamana kadar ki en karanlık ve marak uyandıran çekim bu oldu diye düşünüyorum.Dior kampanyalarında yer alan ünlüler (Jennifer Lawrence,Charlize Threon,Marion Cotillard,Natalie Portman gibi) genelde sadelikleriyle dikkati çekerler.Dior bu kez Rihanna'ya ayak uydurmuş.Ünlü şarkıcı da tüm edasıyla tam bir "Secret Garden" kadını olmuş.Kampanyanın reklam filminin ise 18 Mayıs'da yayınlanacağı açıklandı.Önceki filmin 9 milyon izlendiğini düşünürsek yeni filmin izlenme oranının Rihanna ile büyük bir ölçüde artacağına hepimizin önümüzdeki günlerde şahit olacağına eminim.
Siz bu kampanya hakkında neler düşünüyorsunuz? Rihanna seçimi doğru bir tercih midir? Tüm düşüncelerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.Bir sonraki yazıya kadar sevgiler :)

2 yorum:

 1. Hello I'am Chris !
  I suggest you to publicize your blog by registering on the "directory international blogspot"
  The "directory" is 20 million visits, 193 Country in the World! and more than 20,000 blogs. Come join us, registration is free, we only ask that you follow our blog
  You Have A Wonderful Blog Which I Consider To Be Registered In International Blog Dictionary. You Will Represent Your Country
  Please Visit The Following Link And Comment Your Blog Name
  Blog Url
  Location Of Your Country Operating In Comment Session Which Will Be Added In Your Country List
  On the right side, in the "green list", you will find all the countries and if you click them, you will find the names of blogs from that Country.
  Imperative to follow our blog to validate your registration.Thank you for your understanding
  http://world-directory-sweetmelody.blogspot.fr/search/label/Europe%20Turkey______447%20%20Members
  Happy Blogging
  ****************
  Thank you for following my blog - it is greatly appreciated! :o)
  i followed your blog, please follow back
  ++++++++++++++++
  Merhaba bi'şey Chris!
  Sana "dizin Uluslararası blogspot" konulu kayıt blogunuzu Publicize öneririz
  "Dizin" Dünyada 20 milyon ziyaret, 193 Ülke olduğunu! ve 20.000 'den fazla bloglar. Bize katılın gel, kayıt ücretsizdir, sadece sen bizim blogu takip That sormak
  Ben Uluslararası Sözlük Blog yılında Kayıtlı Olmak düşünün A Wonderful bloga sahip. Sizin Ülke Temsil Will
  Aşağıdaki bağlantıyı ziyaret Ve Nasıl blog Adı Lütfen
  URL blog
  Hangi yılında Çalıştırma Ülke Nasıl Oturum Of Kiralama Your Country Listesinde Eklenecek
  Sağ tarafta, "yeşil liste", tüm ülkeleri bulacak ve onları tıklarsanız, sen o Ülkeden bloglar isimlerini bulacaksınız.
  Anlayışınız için registration.Thank size doğrulamak için blog takip Emir
  http://world-directory-sweetmelody.blogspot.fr/search/label/Europe%20Turkey______447%20%20Members
  Mutlu Bloglama
  ****************
  Benim blog takiben için teşekkür ederiz - bu büyük ölçüde takdir! O)
  Ben blogunuza takip, geri takip edin
  +++++++++++++++

  YanıtlaSil
 2. Teşekkürler,paylaşım için...

  YanıtlaSil